آسیب سیل به شبکه 90 میلی متری گاز کلات رفع شدسیداحمد علوی یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شهرستان کلات چهار هزار و 780 مشترک گاز دارد، افزود: یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی لفظ بحران گاز را برای شکستگی لوله به کار برده بود و حال آنکه هیچ بحرانی وجود نداشت.
وی ادامه داد: به دنبال وقوع سیل در مسیر رودخانه ورودی شهرستان کلات، خط 90 میلی متری شبکه گازرسانی به 126 مشترک گاز طبیعی دچار شکستگی شده بود.
وی گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل عظیم در برخی از نقاط استان تیم های امدادی ادارات گاز در مناطق سیل زده حاضر و عملیات ایمن سازی را آغاز کردند و نیروهای تعمیراتی اداره گاز شهرستان کلات نیز با کلیه امکانات فنی، شرایط را برای ترمیم خط لوله آسیب دیده مهیا کردند.
شرکت گاز استان خراسان رضوی 2 میلیون و 62 هزار مشترک دارد که 375 هزار مورد روستایی و یک میلیون و 686 هزار مشترک شهری هستند.
بر اثر بارشهای روز جمعه 20 مرداد ماه و وقوع سیل در بعضی مناطق خراسان رضوی، 9 نفر کشته شدند و به شبکه های آب، برق و گاز و بخش کشاورزی منطقه خساراتی وارد شد.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع و فوری به اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
7507/5132
خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید