بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی و 9 دستگاه خودرو عملیاتی در مشهدبه گزارش ایرنا، مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد در آیین افتتاحیه ایستگاه آتش نشانی اظهار کرد: ایستگاه آتش نشانی شهرک باهنر با اعتباری افزون بر 30 میلیارد ریال ایجاد شده است.
آتشپاد حسن جعفری افزود: همچنین 9 دستگاه خودرو عملیاتی آتش نشانی با اعتباری بیش از 40 میلیارد ریال و تجهیزات عملیاتی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال وارد مدار بهره برداری شد.
وی با اشاره به نیاز سازمان آتش نشانی به پوشش دهی مناسب ارائه خدمات در بخش حریق و حادثه به یک جانمایی مناسب خاطر نشان کرد: تعداد ایستگاه های فعال آتش نشانی در شهر مشهد با این پروژه به 49 ایستگاه رسید.
جعفری افزود: ایستگاه شهرک شهید باهنر بخش وسیعی از محدوده شهرک شهید باهنر، جاده 75 متری رضوی ، جاده سرخس ،کمربند شمالی و همچنین نیروگاه برق، مزرعه نمونه، جاده فریمان را زیر پوشش قرار می دهد.
جعفری بیان کرد : با بهره برداری از این ایستگاه مدت زمان رسیدن به محل حریق و حادثه تا سه دقیقه و ۱۰ ثانیه کاهش می یابد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد ادامه داد: 118 نوع فعالیت توسط آتش نشانی در مشهد ارائه می شود که طی سال های گذشته این رقم سالانه بین 60 تا 100 درصد رشد داشته است.
همچنین 15 بوستان محلی با اعتباری بالغ بر 156میلیارد ریال در هشت منطقه شهری مشهد همزمان با این پروژه به بهره برداری رسید.
خبرنگار : ندا جواهرفر ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
7505/5132انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید