رسانه ها مدافع حقوق مردم باشندبه گزارش ایرنا عبدالمحمد زاهدی روز سه شنبه در سومین جلسه شورای اداری استان کردستان و آئین تودیع و معارفه مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی کردستان افزود: رسانه ها باید تریبون مردم باشند و نظرات افکار عمومی را مطرح کنند.
وی کارکرد کنونی رسانه های استان را در مقایسه با سال های گذشته مطلوب ارزیابی کرد و گفت: استان علیرغم تعدد نشریات و روزنامه های متعدد و پایگاه های خبری، با نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد
وی ارتباط و تعامل مسئولان استان را با رسانه ها مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مدیران باید انتقاد پذیر باشند و در برابر انتقادات رسانه ها پاسخگو باشند.
وی انتقاد منصفانه و سازنده را یکی از رسالت های خبرنگاران عنوان کرد و افزود: امروز فضا برای انتقاد رسانه های استان فراهم شده است و خبرنگاران امروز بیش از گذشته می توانند به نقد بپردازند.
وی با بیان اینکه امروز فضا برای نقد و انتقاد رسانه های استان بیش از گذشته فراهم شده اظهار کرد: رسانه ها موظفند نیازها و معضلات مسائل و موضوعات مختلف جامعه را بدرستی به مخاطبان اطلاع رسانی کنند.
در ادامه این آیین از خدمات مسعود احمدی رئیس سابق خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز کردستان تقدیر و مجید سلیمانی نژاد به عنوان رئیس جدید این مرکز معرفی شد.
مجید سلیمانی نژاد خبرنگار ایرنا گروه اجتماعی و سیاسی استان تهران و رئیس دفاتر دماوند و قصرشیرین و رئیس مرکز ایلام را در کارنامه دارد.
مسعود احمدی دانش آموخته رشته علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی بوده و از سال 1382 خبرنگار و 1390 تاکنون رئیس ایرنا مرکز کردستان را بر عهده داشت.
وی رئیس دوره ششم خانه مطبوعات کردستان و سه دوره بازرس این خانه، عضو شورای فرهنگ عمومی، هیات منصفه دادگاه مطبوعات کردستان، مدیر مسئولی هفته نامه محلی سیروان را در کارنامه دارد.
مسعود احمدی به عنوان رئیس خبرگزاری مرکز پکن (چین) منصوب شد.
آیین تودیع و معارفه رئیس خبرگزاری مرکز کردستان در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان و با حضور محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی برگزار شد.
**خبرنگار: شیوا اردلان منش**انتشاردهنده: عبدالله رحمانی
7352/ 3020انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید