نگاه بچه سالاریه: مامان چقدر درخت داریم؟؟ نگاه بچه پردیسان: مامان درخت چی هست؟در این مطلب می خوانیم:
تبعیض یکی از موضوعاتی است که در سطوح مختلف کشورمان به شکل ماهرانه ای ‘هدفمند’ شده است. از تبعیض طبقاتی- تحصیلی– منطقه ای– خدمتی ……… تا تبعیضی جدید به نام تبعیض آب و هوایی.
( تبعیض در امکانات برگزاری مراسم ازدواج آسان!! و کم هزینه !! رو هم بی خیال میشویم ) * بزودی هزینه ازدواج نیز صرف امور اولیه زندگی شون خواهد شد * ما که دارا زاده یا دلار زاده یا آقا زاده یا غیرو نیستیم که. همین هم از سرمون زیاده و کافیه از سنت حسنه ‘ حذف مراسم ازدواج آسان از سبک زندگی انسان ‘ استفاده نموده و دست دختره رو بگیریم، بیاریمش به بیابون پردیسان.
نه پس میخوای بریم سالاریه و میثم و اقاقیا و نسترن !!! بازم ( روز خبرنگار ) فیلم هندی دیدی ؟؟؟ واقعا برای 200 هزار نفر ساکنین پردیسان به ازای هر چند نفر یک درخت داریم ؟؟؟ سالار نشینان عزیز با خانواده های کم-جمعیتشون به نسبت پردیسانِ پریشان از گرد و غبار و غیروو و خانواده های بیش-جمعیت و تراکم بالای روی هم چیده شده در آپارتمانها ( بخوانید آلونک ) از نظر سهم درخت و سرسبزی و طراوت هوا، یکسانند عایا ؟؟
دهکهای بالا و رفاههای بالا. دهکهای پایین و معضلات بالا. تقسیم عادلانه ای است جانا کجا بودم تا حالا. هر جا پول هست رفاه هم آره. همون حرف اصلی مهران عزیز که تو یک و نیم ساعت’ 5 عصر ‘ نشون داد راه حل تمامی مشکلات ایران = ‘کارت کشیدن’ سیامک انصاری. سخندانم به ته دیگ رسید. تا بعد !!
/8138/ 6133/ تنظیم کننده: فرزانه پیری **انتشار- جعفرمسلمیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید