111 مدرسه زیر پنج نفر در آذربایجان غربی آموزش دانش آموزان را برعهده دارندبه گزارش خبرنگار ایرنا، ابراهیم محمدی سه شنبه در جمع مدیران و معاون های مدارس شهرستان مهاباد اظهار کرد: هرکجا احساس کنیم با ایجاد کلاس و مدرسه می توان دانش آموز جذب کرد، این کار را خواهیم کرد،
وی همچنین اجرای درست طرح ساماندهی نیروی انسانی را ضروری عنوان کرد و گفت: کمبود پنج هزار کلاس در سطح استان را می توان با این طرح مدیریت کرد.
محمدی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده درخصوص ساماندهی نیروی انسانی در استان از سال 1380 تا کنون بیش از 400 میلیارد ریال صرفه جویی شده است.
وی گفت: بهینه شدن کلاس بندی، بهره وری در استفاده از نیروی انسانی، شناسایی کمیت و کیفیت نیروهای مازاد از مهم ترین دستاورد های این طرح بوده است.
وی افزود: اقتصاد آموزش و پرورش تحت تاثیر ساماندهی نیروی انسانی است و بدون آن مشکل نظام آموزشی رفع نخواهد شد.
وی گفت: ساماندهی به معنای استفاده درست از ظرفیت های موجود است که تنها مختص معلم ها نیست و مدیران و دانش آموزان و مدارس و کلاس ها را نیز شامل آن می شوند.
محمدی در خصوص عدالت آموزشی و با تاکید بر اینکه نیروهای متخصص باید در حوزه و رشته خود مورد استفاده قرار گیرند، گفت: با این روند آموزش و تربیت بهبود می یابد.
کامبیز شاوله مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مهاباد نیز با اشاره به وضع کیفی آموزش و پرورش شهرستان آن را خوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه آمار قبول شدگان کنکور امسال شهرستان مهاباد نسبت به سال قبل رشد بسیار خوبی داشته است.
شهرستان مهاباد با حدود 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
3093 **انتشار دهنده: پیمان پاکزادانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید